X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

 

 

 

 

"اسنتیو " جدیدترین محصول ازخانواده مینی رایانه‌های شخصی ارائه شده است که بعنوان کوچکترین " دسکتاپ‌" رایانه‌ شخصی جهان نیزشناخته می شود.
کیفیت گرافیک این مینی PC به کاربران این امکان را می دهد تا ازدیدن فیلمها و تصاویر HD استفاده کنند. این امر از طریق نمایشگرها و یا تلویزیون های HDMI انجام می گیرد و تصاویر ویدئویی دیجیتال وهمینطور فایل های صوتی دیجیتال براحتی قابلیت انتقال را خواهند داشت.
مینی PC اسوس Essentio CS۵۱۱۰ خروجی S/PIDF را پشتیبانی می کند و مجهز به خروجی صدا ۷.۱ نیز است. با استفاده ازاتصال بلندگوهای ۷.۱ و یا سایر تجهیزات صوتی، کاربران این مینی PC قادرخواهند بود تا صدایی واضح و ازنوع Surround را درهنگام بازی و یا دیدن فیلمهای سینمایی تجربه کنند.
این مینی PC قادراست تا از طریق ماژول خنک کننده خود که از دو بخش تشکیل شده، حرارت تولید شده را از طریق فن خنک کننده دور کند. این سیستم انتقال حرارت در واقع سریعترین، قابل اطمینان ترین و در عین حال کم صدا ترین در نوع خود است.
میزان نویز تولید شده توسط سیستم در حالت Idle معادل ۲۳.۹ دسی بل است که بسیار کم صداتر ازبسیاری از سیستمهای کامپیوتری موجود دربازاراست.
CS۵۱۱۰ قادراست تا استاندارد مربوط به اتصال بی سیم ۸۰۲.۱۱n را با سرعت انتقال ۳۰۰Mbps پشتیبانی کند که ۶ برابر سریعتر و در حوزه پوشش دهی ۸ برابر بزرگتر ازاستاندارد ۸۰۲.۱۱g است. همچنین بلوتوث بکار گرفته شده دراین محصول نیز می تواند در آن واحد با چندین وسیله مجهز به بلوتوث نظیر لپ تاپ، گوشی های موبایل و یا هدفون در ارتباط باشد.
تکنولوژی هوشمند شفاف ساز تصویر یکی دیگر از قابلیتهای به کار رفته در این محصول محسوب می‌شود که قادر است تا کیفیت تصاویر ویدئویی را با تنظیم خودکار و هوشمندانه رنگ، روشنایی، رنگ زمینه و شفافیت تصویر بهبود ببخشد. این مینی PC قادراست تا ازطریق این تکنولوژی چندین حالت از پیش تنظیم شده را بصورت انتخابی و مطابق با خواسته های کاربران فراهم آورد.
روکش بیرونی مینی PC اسوس Essentio CS ۵۱۱۰ با استفاده از جدیدترین تکنیک تزریق مواد یعنی تزریق دو لایه تشکیل شده است.