X
تبلیغات
رایتل

ایسوس بعنوان یکی ازتولیدکنندگان مادربورد در دنیا، دوباره در یک حرکت پیشرو اعلام کرد که بخش اعظمی از مادربوردهای تولیدی خود را به فناوری ها وامکانات لازم برای پشتیبانی از نسل آتی CPU های ۱۴۰ واتی مجهز کرده است.

این CPU های جدید به هسته هایی با میزان فرکانس بالاتر مجهز شده است و قادرند تا عملکردی خارق العاده را در زمان های اجرای بازی های کامپیوتری و یا برنامه های کاربردی با حجم بالا به ارمغان آورند.
بدین ترتیب اسوس اولین تولیدکننده مادربورد دردنیا خواهد بود که محصولاتش قادرند تا این نسل جدید ازCPU های ۱۴۰ واتی را پشتیبانی کنند، این امر حاصل آینده نگری اسوس بوده که قادراست تا نیازهای آتی کاربران را شناسایی کرده و بر اساس آن محصولاتی برای کاربران فراهم آورد.
به گفته روابط عمومی اسوس، بخش تحقیق و توسعه اسوس همواره در تلاش بوده تا با استفاده از جدیدترین فناوری ها و پیشرفت های تکنولوژیکی، محصولاتی با حداکثر کارایی برای کاربران تولید کنند، از جمله این تلاش ها قابلیت پشتیبانی ازCPU های ۱۴۰ واتی از سوی بخش اعظمی از سری مادربوردهای اسوس نظیر سری Crosshair II Formula ازسری Gaming، سری های M۳N و M۳A است.