شرکت Farassoo به تازگی سری جدید تلویزیون‌های LCD خود را با نام KASMA به بازار معرفی و عرضه کرده است.تلویزیون‌های سری KASMA در سه اندازه مختلف ۳۲، ۳۷ و ۴۲اینچ طراحی و تولید شده‌اند.
این تلویزیون‌ها طراحی و قابلیت‌های مشابهی دارند.
LCDهای جدید Farassoo طراحی ساده‌ای داشته و بدنه آن ترکیبی از رنگ نقره‌ای و مشکی براق را در خود دارد. این تلویزیون‌ها تصاویر را با وضوح طبیعی ۷۶۸×۱۳۶۶ پیکسل برای کاربرانشان به نمایش می‌گذارند.
اندازه‌های ۳۲ و ۳۷ اینچ این تلویزیون‌ها امکان تماشای تصاویر با زاویه افقی و عمودی ۱۷۶درجه را به کاربران خود می‌دهند. اندازه ۴۲اینچ این تلویزیون‌ها هم قابلیت تماشای تصاویر با زاویه ۱۷۸درجه را فراهم می‌آورد.
یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های تلویزیون‌های سری KASMA مجهز بودن آنها به سیستم «NCD engine» است که با استفاده از آن رنگ‌ها واقعی‌تر و طبیعی‌تر به نظر می‌رسند. LCDهای جدید Farassoo دارای ورودی‌های AV، pc، DVD، SCART و پورت HDMI هستند.
طبق اعلام شرکت Farassoo این تلویزیون‌های جدید در حال حاضر با قیمت ۷۷۵۰۰۰ تومان برای ۳۲ اینچ، ۹۹۵۰۰۰تومان برای ۳۷ اینچ و ۱۲۸۵۰۰۰تومان برای ۴۲ اینچ و با گارانتی شرکت Farassoo در بازار به فروش می‌رسند.