X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
گیگابایت، به عنوان تولیدکننده مادربوردها و کارت‌های گرافیکی، همچنان مشغول تغییر راه‌حل‌های خنک‌سازی بی‌صدای کارت گرافیکی خود است.
این شرکت این بار نیز با ارائه تکنولوژی جدید Multi-Core خنک‌کننده بی‌صدایی را عرضه کرده است که تکنولوژی‌های به کار رفته در چهار سری از خنک‌کننده‌های Silent-Pipe، که منحصرا برای دفع حرارت تولید شده توسط پردازنده‌های گرافیکی طراحی شده بودند را ترکیب می‌کند.
تکنولوژی Multi-Core شرکت گیگابایت از یک سری تیغه‌های بسیار نازک چندلایه که بر روی پایه از جنس مس قرار گرفته‌اند، استفاده می‌کند. این پایه‌های مسی موجب می‌شوند که حرارت به نحو بهتری بر روی سطح حرارت‌گیر پخش شود.
تکنولوژی Multi-Core شرکت گیگابایت پخش متناسب حرارت را در سرتاسر حرارت‌گیر تنظیم کرده و به شکل کاملا موثری عملیات حرارتی را بدون فن‌های خنک‌کننده پر سر و صدا انجام می‌دهد.
شرکت گیگابایت همچنین در سال جاری، نرم‌افزار کاربردی خود را با نام Gamer HUD معرفی کرد. این نرم‌افزار برای علاقه‌مندان به بازی‌ها طراحی شده و به کاربران اجازه می‌دهد که حتی قادر به تنظیم کوچکترین موارد بر روی کارت گرافیک خود باشند.
ترکیب این نرم‌افزار با سخت‌افزاری کارآمد اجازه تنظیم ولتاژ را از طریق سیستم عامل ویندوز به کاربران می‌دهد. به وسیله توانایی کنترل ولتاژ GPU در چندین سطح،‌کاربران قادر خواهند بود از بالاترین سطوح کارآیی کارت‌گرافیکی خود استفاده کنند.