X
تبلیغات
رایتل

 ال‌جی الکترونیکس آخرین مدل تلویزیون ال سی دی خود را با نام اسکارلت (LG۶۰) در تهران به بازار معرفی کرد.
اسکارلت در سفر خود برای اولین بار در ایالت متحده آمریکا معرفی شد. سپس در اروپا در شهر لندن به شهروندان اروپا معرفی شد و برای بازار خاورمیانه در استانبول ترکیه توقف کرد و اکنون در تهران است.
تلویزیون اسکارلت ال‌جی به عنوان ال‌سی‌دی برتر ال‌جی در سال ۲۰۰۸ عرضه می‌شود و با ضخامت بسیار باریک ۴۵میلی‌متر باریک‌ترین تلویزیون ال‌سی‌دی حال حاضر جهان است.
طراحی ۳۶۰ درجه آن با پشت تمام قرمز آن منحصر به فرد است. حفره منحصر به‌فرد اسکارلت که نقش ال‌ایی‌دی را بازی می‌کند از خصوصیت ویژه آن است. از لحاظ کیفیت تصویر، آخرین تکنولوژی صنعت تلویزیون ال‌سی‌دی در وی به‌کار رفته است.
در طراحی اسکارلت، از طراحی مردانه و ساده کاسته شده و کمی سعی شده در طراحی آن سلیقه زنان نیز در نظر گرفته شود.
طبق بیانات طراحان اسکارلت این تلویزیون فقط یک تلویزیون نیست؛ بلکه به عنوان یک اثر هنری در دکوراسیون منزل می‌تواند نقش بازی می‌کند.
تلویزیون اسکارلت در سایز‌های ۴۷، ۴۲، ۳۷ و ۳۲ اینچ با وضوح تصویر۱۹۲۰ × ۱۰۸۰ به بازار عرضه شده است.
از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد این تلویزیون بلندگوهای نامرئی این دستگاه است که بر زیبایی وی افزوده است. شایان ذکر است سیستم صوتی اسکارلت توسط طراح افسانه‌ای سیستم‌های صوتی، مارک لوینسون، طراحی شده است.
اسکارلت همچنین برنده جایزه نمایشگاه ۲۰۰۸ CES است شرکت ال جی الکترونیکس با بیش از ۸۲۰۰۰ کارمند در سرتاسر جهان همواره در تولید نوآورانه محصولات الکترونیکی فعالیت کرده است.
این شرکت با استفاده از آخرین تکنولوژی سعی کرده است در طراحی (design) محصولات خود از ایده‌های هنری و مدرن استفاده کند.