X
تبلیغات
رایتل
تیرماه سال جاری مادبردی به بازار ایران وارد می‌شود که کاربران می‌توانند پس از راه اندازی آن، به راحتی از اینترنت استفاده کرده و فعالیت های مربوط به وب را بدون نیاز به وارد شدن به محیط ویندوز انجام دهند.
تیرماه سال جاری مادبردی به بازار ایران وارد می‌شود که کاربران می‌توانند پس از راه اندازی آن، به راحتی از اینترنت استفاده کرده و فعالیت های مربوط به وب را بدون نیاز به وارد شدن به محیط ویندوز انجام دهند.
علی مفلح مدیر نمایندگی‌های بخش قطعات دفتر اسوس در ایران در رابطه با ویژگیهای مادربورد سری " پی فایو کیو " اظهارداشت: اسوس برای کاربرانی که خواهان بکارگیری مادربردی با خصوصیاتی چون حداکثر میزان کارایی، حداقل میزان اتلاف انرژی و طول عمر طولانی هستند، اقدام به معرفی سری جدید مادربردهای " پی فایو کیو دولوکس "کرد.
وی در خصوص تکنولوژی‌های بکار رفته در این سری از مادربورد ها به نسخه جدید فناوری " اکسپرس گیت " اشاره و عنوان کرد: این فناوری در واقع به کاربران این امکان را می دهد تا در زمان کوتاهی پس از راه اندازی بتوانند به راحتی از اینترنت استفاده کرده و فعالیت های مربوط به وب و یا پیغامهای آنلاین یا حتی دیدن عکسها را بدون نیاز به وارد شدن به محیط ویندوز انجام دهند.
با استفاده از این ویژگی، تنها با گذشت ۵ ثانیه از زمان راه‌اندازی، کاربر قادر خواهد بود تا آنلاین شود.
وی گفت: افزایش تعداد فازها در ماژول تعدیل کننده ولتاژ(VRM)مربوط به قطعات این مادربرد موجب صرفه جویی در زمینه انرژی و افزایش طول عمر قطعات و خود مادربرد می‌شود.
مفلح ادامه داد: پاور ۱۶ فاز در واقع از توان حقیقی سخت افزارهای موجود جهت داشتن حداکثر بهره وری در انژی مصرفی استفاده می‌کند، بدین ترتیب هنگامی که حجم بارگذاری بر روی " سی پی یو " سنگین است، این مادربرد بصورت خودکار بروی حالت ۱۶ فاز سوئیچ می‌شود، اما در زمانی که حجم بارگذاری " سی پی یو " بسیار پایین است، این مادربرد از سیستم پاور چهار فاز جهت تغذیه " سی پی یو " استفاده می‌کند.
مدیر نمایندگی‌های بخش قطعات دفتر اسوس در ایران، نیمه دوم تیر ماه سال جاری را زمان عرضه این محصول در بازار کشور دانست و گفت: خط تولید این سری از محصولات در حال حاضر شکل گرفته و قابل سفارش است و پس از عرضه در بازار ایران مصرف کنندگان می توانند با پشتیبانی دو شرکت کامترونیکس و الماس خاورمیانه تحت عناوین گارانتی دیجیتال و ویستا مادربوردهای سری P۵Q را جزء سری سطح بالای اسوس است تهیه کنند.